DSC0547Obecnie zajęcia grupowe prowadzę:

Poniedziałek godz. 18.30 – 20.00 – pranayama i medytacja w Joga Park Joga Park

Wtorek godz 17.00 – 18.30 – Vinyasa Krama Joga w  Joga Park Joga Park

Środa godz. 18.00 – 19.30 – Vinyasa Krama Joga w Kameralnym Studiu Jogi  Kameralne Studio Jogi

zapraszam również na zajęcia indywidualne: kontakt 502298770 lub mail anaha@wp.pl

Na zajęciach jogi drogę ku harmonii psychofizycznej rozpoczniesz od poszukiwania poczucia stabilności, równowagi i synchronizacji ruchu z oddechem, zmierzając dzięki temu do uwolnienia się od napięcia. Rozpoczniesz swoją praktykę od pracy w pozycjach jogi (asanach), ale w grupie ogólnej, zaawansowanej i warsztatach także ćwiczeń oddechowo-koncentracyjnych pranajamy i technik koncentracyjno-medytacyjnych.

Uczę jogi w podejściu vinyasa krama, które to pochodzi od Śri Tirumalai Krishnamacharyi, (1888-1989), nauczyciela m.in. B.K.S. Iyengara, Pattabhiego Joisa, Srivatsy Ramaswamiego i A.G. Mohana. W podejściu tym zwraca się uwagę na synchronizację oddechu z ruchem i inteligentne, zindywidualizowane budowanie sekwencji. Praca dynamiczna i statyczna jest w równowadze, a koncentracja cały czas na oddechu w związku z czym możemy osiągnąć harmonię między stabilnością a rozluźnieniem i spokojem. W pracy w asanach (pozycjach jogi) wykorzystuje się w pełni potencjał oddechu, dzięki czemu zwiększysz swoje rozluźnienie. Budowanie sekwencji jest oparte o 3 zasadnicze jakości praktyki: (1) stabilność i równowagę (w sanskrycie: sthirram), (2) wolność od napięcia (sanskr. sukham) i (2) koncentrację na swobodnym i wydłużonym oddechu (ananta samapattibhyam). W pranajamie (ćwiczeniach oddechowo-koncentracyjnych) i technikach koncentracyjno-medytacyjnych odwołuję się do klasycznego podejścia, opisanego 2 tysiące lat temu przez Patańdżalego.

Prowadzę regularne zajęcia jogi oraz organizuję  tematyczne warsztaty weekendowe oraz weekendowe wyjazdy z praktyką jogi w atrakcyjnych miejscach. Zapraszam również na indywidualne konsultacje, bezpłatne wykłady na temat jogi oraz spotkania medytacyjno-koncentracyjne.

Jeśli masz jakieś wątpliwości – zadzwoń lub napisz do mnie, a najlepiej po prostu przyjdź na zajęcia